sKursy internetowe    Kursy internetowe (E–learning) – nauczanie z wykorzystaniem sieci komputerowych i Internetu, oznacza wspomaganie dydaktyki za pomocą komputerów osobistych i internetu. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, a nawet studiów bez konieczności fizycznej obecności w sali wykładowej. Doskonale uzupełnia również tradycyjny proces nauczania. E–learning to tylko jeden z elementów edukacji, dlatego edukacja w czasie rzeczywistym dotyczy znacznie obszerniejszego zasięgu usług niż e–learning.
Termin e-learning, tak jak i techniki uczenia się oraz technologie kształcenia, odnosi się do stosowania w nauczaniu technologii elektronicznej w o wiele szerszym zakresie niż w ramach tradycyjnych szkoleń komputerowych, czy też nauczania wspomaganego komputerowo z połowy lat osiemdziesiątych. Jest również o wiele szerszy od pojęć nauczania i edukacji online, które oznaczają nauczanie tylko przez sieć internetową.


CzasNaE-Biznes - 28 Tygodniowy Kurs E-BiznesuInternetowy Milioner - 28 godzin wykładów video nt. e-biznesu
COPYWRITING: Jak pisać oferty i reklamy, aby zdobyć Serca i Umysły Klientów?


Kurs Wychowawca Kolonijny - metodą e-learningową (przez internet) edycja październikowa!


Master Copywriter - 9h kurs pisania skutecznych ofertBUDOWANIE LISTY: Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?


Strategia Platynowego Produktu (Kurs Video Online)Jak wygrać z konkurencją na AllegroInternetowy Kurs Szybkiego Czytania (14 godzinnych lekcji)15 godzin i 47 minut VIDEO o pozycjonowaniu: Tajemnice Pozycjonera [pliki video]


METODA MAJEWSKIEGO: Jak pozyskiwać wielu Klientów tanimi ofertami i zarabiać na sprzedaży drogich?


Kurs Pedagogiczny - metodą e-learningową (przez internet)Płaski brzuch i jędrne uda - TreningiInternetowy Milioner PRO - 30 godzin zaawansowanych wykładów video nt. e-biznesu


Kurs Pierwszej Pomocy metodą e-learningową (przez internet)Zadbaj o Bezpieczeństwo Informacji Twojej FirmySprzedaż Na AllegroAnaliza Finansowa Przedsiębiorstwa w PraktyceBiznesplan Allegro / Analiza PomysłuKurs maklerskiNorma ISO 9001 - budowa, wymagania, interpretacja. Kurs podstawowy.